Урочисте вручення грамот та похвальних листів

В День Конституції у ліцеї відбулося урочисте вручення грамот та похвальних листів за особливі успіхи у навчанні учнів 1-11 класів та вручення свідоцтв про здобуття загальної середньої освіти.

Вітаємо наших розумнях!

За високі досягнення у навчанні нагороджено Похвальним листом:

Ученицю 1-го класу Присевок Мілану
Ученицю 1-го класу Комісарук Іванну
Ученицю 2-го класу Дяченко Олександру
Ученицю 2-го класу Хамраєву Таїсію
Ученицю 2-го класу Назаренко Соломію
Ученицю 3-го класу Ткаченко Уляну
Ученицю 3-го класу Божок Марію
Ученицю 3-го класу Самойленко Владиславу
Учня 4-го класу Белашова Андрія
Ученицю 4-го класу Ханілевич-Поляновську Єву
Ученицю 6-го класу Одінокову Дарину
Учня 6-го класу Белашова Кирила
Ученицю 7-го класу Хамраєву Марію
Ученицю 7-го класу Лепенець Ярославу
Ученицю 8-го класу Брайченко Єлисавету
Ученицю 8-го класу Броншпіц Уляну
.

Грамотою за високі досягнення у вивченні англійської мови нагороджено ученицю 11-го класу Ханілевич-Поляновську Марину.